Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 8-03-2016, 17:03
Tabuu - 10.000 Ücretsiz Kelime Android Popüler Tabuu Oyunu Full Apk indir
Tabuu - 10.000 Ücretsiz Kelime Android Apk indir
Arkadaş çevremiz arasında oynadığımız Tabu oyunu ile siz değerli ziyaretçilerimize yerli bir oyun keyfi yaşama şansını tanımak istedik. Bünyesinde bulundurduğu 10000 kelime ile Tabu keyfini yaşatabilecek muhteşem bir oyun ile bu güzel oyun keyfini gerçekte yaşayabileceğiniz gibi ayrıntılı olarak oynama imkanına sahip olacaksınız. Oyunda büyük mücadelelere tanık olabileceğiniz gibi kolay kullanım ve sosyal hayatımızda oynadığımız grafikler altında gerçekleştirilen orijinal görsel nitelikleri ile kullanıcılara büyük keyif yaşatmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-11-2015, 18:07
Matches Puzzle Game Android Kibrit Resim Eşleştirme Oyunu Apk indir
Matches Puzzle Game Android Apk indir
Matches Puzzle game istenilen şekli elde etmek için hangi kibritleri eklemeniz veya çıkartmanız gerektiğini düşündüren harika bir bulmaca oyunu. Bu kibrit eşleştirme oyunu sayesinde pratik zihin egzersizi yaparak düşünsel hafızanızı geliştirip daha hızlı görme ve daha hızlı karar vermeye başlayabilirsiniz. Kibrit çöpleri eşleştirme oyunu bir çok farklı bölümden oluşuyor ve ilerledikçe bölümler zorlaşıyor. Oyun zorlaştıkça daha zevkli hale geliyor.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 20-10-2015, 13:16
Unblock Me Free Android Blok Yerleştirme Oyunu Apk indir
Unblock Me Free Full Apk indir
Oyun Bilgisi: Farklı uzunluklar da bulunan dikdörtgen tahta blokların işaretli olanı platformun belirlediği alanlardan geçmesini sağlayın.
Grafik Kalitesi: Açık ve net grafik tasarımı ile oyunda kullanıcıya oyundan kopmama garantisi veren zihin çalıştırıcı bulmaca oyunu süper grafik tasarıma sahip.
Ses Kalitesi: Oyun ses desteği kullanıcıya hitap etmesi noktasında sağlanmış süper bir bulmaca oyunu.
Android Sürüm: Android 2.3.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 4