Sponsorlu Bağlantı
android oyunları
Cep Android İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 5-01-2019, 00:49
Drift Horizon Online Android Süper Drift Oyunu Full Apk indir
Drift Horizon Online Android Apk indir
Yine bir drift mücadelesi ile sizleri başbaşa bırakırken bu uygulamada başlayacağı anlatmak istediğimiz konulardan bahsetmek isteyecek olursak öncelikle uygulamada araç görünüm grafikleri ve sürüş efektlerinin oldukça üst düzey bir şekilde tasarlanmış olduğunu belirterek aynı zamanda motor ses efektleri ile de beraber gerçek bir kullanımı sizleri bizzat yaşama hissiyatını veren bir oyun olduğunu da belirtmek isteriz. Sizlere Bu konu daha ileri derecede yardımcı olabileceğini düşündüğümüz bu muhteşem uygulamayı kullanma şansını verirken bu uygulama sayesinde de bizzat geniş ve detaylı bir şekilde oluşturulabilen kullanım özellikleri yaşayacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 1-11-2018, 18:39
Dr. Driving Android Süper Araç Sürüş Uygulaması Full Apk indir
Android Dr. Driving Para Hilesi Hemen indir
Dr Driving ismine sahip olan uygulama sayesinde Sizlerde detaylı bir sürüş deneyimi yaşama şansını kaçırmayın. Belirlenmiş olan para kullanılan birçok şekildeki aracı kullanma deneyimini sizlere bizzat olarak sunulmuş olan bu uygulama birçok kişi tarafından oldukça beğenilerek kullanılmakta olup uygulamanın eklentiler sayesinde oluşturulmuş olan para hilesi ile bu muhteşem mücadele de herhangi bir sınırlama unsuru ile yaşamadan oldukça üst düzey bir şekilde kullanma şansını yakalayabilirsiniz. Android dünyasının orijinal motor ses efektleri ile beraber oluşturulmuş olan bu muhteşem mücadelesi ile sizleri başbaşa bırakmak isteriz.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 26-05-2017, 23:45
Android Dubai Drift 2 Süper Drift Oyunu Hemen indir
Dubai Drift 2 Android Apk indir
Drift yarış oyunlarının en çok beğenilen özelliklerinden birisi de araçların kalite özelliği olarak karşımıza çıkan kullanıcı yorumları dahilinde oluşturulmuş olan özelliklerden yola çıkarak bizler de kullanıcıların en çok sevdiği ve beğenerek kullandığı araçların bir arada bulunduğu bir yarış oyunu keşfetmek adına sitemiz yöneticileri tarafından Dubai Drift 2 isimli bu muhteşem mücadele'yi sizler ile buluşturmak istedik. Android dünyasının sevilen uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkan araç motor ses efektlerinin oldukça üst düzey bir şekilde tasarlanmış olduğu bu muhteşem drift yarış oyununu Sizlerde aşağıdaki dosya aracılığıyla ücretsiz olarak cihazınıza yükleyebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 26-01-2017, 14:35
Android Pro Series Drag Racing Apk indir
Pro Series Drag Racing Süper Android Drag Yarış Oyunu Full Apk indir
Uygulama Bilgisi: Üst düzey drag yarışlarının kazandırmış olduğu oldukça mağazam bir uygulamaya Sizler de ev sahipliği yaparak cep telefonlarınızda oldukça üst düzey bir uygulamaya sahip olduktan sonra binlerce çeşit araba model ve marka seçeneğinin yanı sıra yarışlarda mücadele edebileceğiniz birçok parkurun bulunduğu oldukça detaylı bir araba yarış oyunu.
Grafik Kalitesi: Yediden yetmişe bir çok kişiye hitap etmeyi başarabilmiş oldukça üst düzey bir uygulamaya sizlerde kesinlikle ev sahipliği yaparak muhteşem bir maceraya adım atabilirsiniz.
Ses Kalitesi: Süslü grafik tasarımı altında oluşturulmuş bu muhteşem araba yarışı oyununda da araç motor sesi efektleri ile güçlendirilmiş bulunmaktadır.
Android Sürüm: Android 2.1 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 29-11-2015, 20:27
Android Kamyon Şoförü 3D : Offroad Full Apk indir
Kamyon Şoförü 3D : Offroad Apk indir
Oyun Bilgisi: 3D grafik tasarımı ile süper bir arazi yarış macerasına hazır mısınız ? Oyunda bir çok arazi pisti ve arazi araçlarını bünyesinde barındırmaktadır.
Grafik Kalitesi: Birbirinden heyecanlı grafikler altında süper bir yarış keyfine sizler de ortak olmak istemez misiniz? Üstelik süper arazi yarış mücadelesi ile.
Ses Kalitesi: Arazi araç motor ses desteği yerinde süper bir deneyim kazanabileceğiniz Eğlenceli bir oyun.
Android Sürüm: Android 2.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-10-2015, 12:07
Şahin & Doğan Android Drift Yarışı Oyunu Full Apk indir
Android Şahin & Doğan Drift Yarışı Apk indir
Oyun Bilgisi: Türkiye Tofaş grubu şahin ve doğan gibi araç sever için drift yarışlarının sergilendiği tek kelime ile süper bir oyun ile karşınızdayız. Birebir kısa mesafeli yarışlar ile bir çok tofaş seçeneği arasında kendinizin belirlediği araçlar ile süper bir yarış heyecanı yaşayın.
Grafik Kalitesi: Bir çok tofaş araç ve modelleri ile gerçek grafikler altında süper bir maceraya hazır olun.
Ses Kalitesi: Araç motor ses efekti ile gerçek bir maceraya hazır olun.
Android Sürüm: Android 2.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 25-10-2015, 00:10
Asphalt 8: Airborne Popüler Android Araba Yarışı Oyunu indir
Asphalt 8: Airborne Full Apk indir
Asphalt 8'de, küresel bir tura çıkarken otomobillerden motorsikletlere kadar şimdiye kadar yapılmamış en sıcak, en yüksek performanslı efsane alanlarda yarışacaksınız. Yanan Nevada Çölü'nden Tokyo'nun trafiğine kadar, zirveye giden yolda zorluk, heyecan ve eğlenceyi hissedeceksiniz!

Android Sürüm: Android 2.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 23-10-2015, 16:33
Arabalar: şimşek Hızı Popüler Araba Yarışı Oyunu Apk indir
Arabalar: şimşek Hızı Son Güncelleme Full Apk indir
Oyun Bilgisi: Yeni nesil filmler arasında bulunan arabalar animasyon filmi ile bir çok kişiye hitap etmiştir. Bundan yararlanan android mühendislerin mobil uygulama haline getirdiği u güzel kurguyu kesinlikle inceleyin.
Grafik Kalitesi: Bir çok sevimli araç grafikler ve birinden heyecanlı yol tasarımları ile gerçekten muazzam bir mücadeleye ortak olmalısınız.
Ses Kalitesi: Araç motor ses efekti ile gerçek bir yarış deneyimi yaşayacağınız bu oyuna hazır olun.
Android Sürüm: Android 4.0 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-10-2015, 23:42
Need for Speed No Limits Popüler Need For Speed Yarış Oyunu Apk indir
Need for Speed No Limits Son Güncelleme Full Apk indir
Oyun Bilgisi: Bilgisayar oyunları arasında araba yarışı kategorisinin öncülerinde Need For Speed oyunun android versiyonu ile karşınızdayız. Bir çok özel seçilmiş lüks araç ile gerçek bir hız deneyimine hazır olun.
Grafik Kalitesi: Uygulama da dünya çapında bir çok yarış yapabileceğiniz gibi araçlarınızı istediğiniz gibi geliştirebileceğiniz en ince aksan dahi grafiklendirilmiş eşsiz bir macera bulunmaktadır.
Ses Kalitesi: Need For Speed eşsiz araç motor ses desteği ile hıza ve yarışın heyecanına doyamayacaksınız.
Android Sürüm: Android 4.0.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 22-10-2015, 18:48
GT Racing 2 The Real Car Exp Android Apk indir
GT Racing 2 – The Real Car Exp Android Süper Araba Yarışı Apk indir
Oyun Bilgisi: Envanterin de bulunan birçok araba ile GT Racing 2 farkını kullanarak gerçek bir araç kullanma deneyim yaşamaya hazır olun. Son model araçlar efsane modeller ile yarışın en keyifli bir şekilde tadını çıkarın.
Grafik Kalitesi: Oyun da bir çok son model araç ve yarış pist grafikleri sayesinde gerçekten ayrıcalıklı süper bir uygulama olduğunu görmek oldukça mümkün.
Ses Kalitesi: GT Racing 2 ile araç motor ses desteği sağlanmış gerçek bir hız macerasına hazır olun.
Android Sürüm: Cihaza göre değişir..
Devamı
  • Yorumlar: 2