Sponsorlu Bağlantı
android oyunları
Cep Android İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 9-11-2018, 11:28
Orjinali iPhone Zil Sesleri Süper Arşiv Full Apk indir
Android iphone 6 Plus Zil Sesleri Apk indir
Oyun Bilgisi: Android cihazlar için apple iphone zil sesi desteği ile android cihazlarınıza yeni bir boyut kazandırın. Gerçek ve geniş bir seçenek menüsüne sahip süper bir uygulama ile karşınızdayız.
Grafik Kalitesi: Kolay kullanım sağlayan açık ve net bir arayüze sahip bir uygulama olarak göze çarpan süper bir zil sesi uygulaması.
Ses Kalitesi: Orjinal iphone zil ses desteği mevcut bir uygulamadır.
Android Sürüm: Android 2.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-06-2017, 18:38
Android Edjing Pro Müzik Dj Mikser Uygulaması Full Apk indir
Edjing Pro Müzik Dj Mikser Tam Sürüm indir
Android yazılıma sahip cep telefonları için üretilmiş olan müzik uygulamalarından birisi ile sizlerin karşısında bulunmaktayız. Bu uygulama sayesinde sizlerde istediğiniz şekillerde DJ mikser aracı ile tam ve üzgün olarak dinleyebileceğiniz kendinizin yaratabileceği müzikler oluşturabilirsiniz. Uygulamanın grafik tasarımları birçok kullanıcı tarafından beğenilerek karşılanmış ve kullanıcı kontrolleri üst düzey bir şekilde tasarlanmış olduğunu yorumlarda yine görebilmekteyiz. Grafik tasarımları ve ses nitelikleri kaliteli olarak düzenlenmiş bu uygulamayı cep telefonlarınızı aşağıdaki dosya aracılığıyla indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-02-2017, 16:09
2017 Android Komik Sms Sesleri Hemen indir
2017 Android Komik Sms Sesleri Full Apk indir
Uygulama Bilgisi: 2017 yılına ait yepyeni şekilde oluşturulmuş olan komik SMS zil seslerine sizlere de sahip olmak istiyorsanız sayfamızı Kesinlikle incelemenizi tavsiye ediyoruz.
Grafik Kalitesi: Kolay bir kullanım ve istediğiniz şekillerde komik ya SMS zil seslerini cep telefonlarınıza senkronize edebileceğiniz muhteşem bir uygulama.
Ses Kalitesi: Kaliteli komik mesaj sesleri ile tasarlanmış oldukça üst düzey bir arşiv uygulamasına sizlerde adım atın.
Android Sürüm: Android 2.1 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-02-2017, 14:06
2017 En Güzel Zil Sesleri Hemen indir
2017 En Güzel Android Zil Sesleri Full Apk indir
Uygulama Bilgisi: Android yazılıma sahip olan cep telefonlarının kullanabileceği en güzel seçenekleri bir arada bulunduran oldukça güzel bir arşive sahip olabileceğiniz muhteşem bir uygulama.
Grafik Kalitesi: Kullanıcıları tarafından telefonlarına kolay bir şekilde senkronize edebilecekleri açık ve net bir arayüze sahip olan bu muhteşem uygulamayı kesinlikle kaçırmayın.
Ses Kalitesi: Ses kalitesi oldukça üst düzeyde Android yazılıma sahip olan cep telefonları için üretilmiş muhteşem bir zil sesi uygulamasıdır.
Android Sürüm: Android 3.0 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-02-2017, 10:01
Android Bedava Yeni Zil Sesleri Full Apk indir
2017 Bedava Yeni Zil Sesleri Android Apk indir
Uygulama Bilgisi: Android yazılımına sahip olan cep telefonları için tasarlanmış olan yepyeni ücretsiz olarak sizlerin hizmetine sunulacak olan zil sesi arşivine hoşgeldiniz.
Grafik Kalitesi: Açık ve net bir arayüze sahip olan yepyeni Android zil sesi uygulamalarını ücretsiz olarak kullanabileceğiniz güzel bir uygulama.
Ses Kalitesi: Android kullanıcıları tarafından beğenilen ve piyasaya yepyeni bir şekilde giriş yapmış olan Android zil sesi uygulamalarına kesinlikle kaçırmayın.
Android Sürüm: Android 3.0 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 5
Tarih: 1-02-2017, 16:49
En Güzel Komik Sözler Melodiler Uygulaması Hemen indir
Komik Sözler Melodiler Uygulaması Hemen indir
Uygulama Bilgisi: İçeriğinde bir çok komik sözler gerek resimli gerek karikatür biçimde oluşturulmuş olan duvar kağıtlarını barındırmaz bir uygulama ile sizleri başbaşa bırakarak Android yazılımlı cep telefonlarınızda keyifli dakikalar yaşamanızı temenni ediyoruz.
Grafik Kalitesi: Grafikleri net bir şekilde oluşturulmuş olan komik resimli dosyaları cep telefonlarınızda barındırmak istiyorsanız sizler için tasarlanmış oldukça güzel bir uygulamaya sahip olun.
Android Sürüm: Android 2.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-02-2017, 12:41
En Güzel 2017 Bildirim Sesleri Hemen indir
En Güzel 2017 Android Bildirim Sesleri Hemen indir
Uygulama Bilgisi: 2017 yılının birçok Telefonun da kullanılan gerek iPhone gerekli Samsung cep telefonlarının Android yazılımına sahip bir şekilde oluşturulmuş olan bildirimsiz seçeneklerini kendi cihazınızı markası ne olursa olsun yükleme şansınız sayfamızda bulabilirsiniz.
Grafik Kalitesi: Kullan ama gerçekten kolay bir şekilde tasarlanmış olan bünyesinde bildirim seslerini bu arındırılmış güzel bir müzik ses uygulamasıdır.
Ses Kalitesi: Ses kalitesi oldukça üst düzey bir şekilde tasarlanmış güzel bir uygulamaya sahip olabileceğinizi belirtmek isteriz.
Android Sürüm: Android 2.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 1-02-2017, 10:39
En Güzel 2017 Zil Sesleri Uygulaması Full Apk indir
En Güzel Android 2017 Zil Sesleri Uygulaması Full Apk indir
Uygulama Bilgisi: En güzel 2017 sizlersiniz seçeneklerinden birisi ile başbaşa kalmak istiyorsanız bünyesinde barındırması olduğu birçok zil sesi seçeneklerini cihazlarınıza dilediğinizi senkronize ederek kullanabileceğiniz oldukça güzel bir müzik uygulaması ile sizleri başbaşa bırakmak isteriz.
Grafik Kalitesi: Tasarım oldukça kuvvetli Eller tarafından oluşturulmuş olan oldukça üst düzey bir zil sesi uygulamasını sizler de ücretsiz olarak sahip olun.
Android Sürüm: Android 2.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 31-01-2017, 16:31
Android Korku Sesleri Uygulaması Full Apk indir
Korku Sesleri Android Apk indir
Uygulama Bilgisi: Cep telefonlarında korku seslerini barındırmak isteyenler için birbirinden farklı birçok korku seslerinden bulunduğu bir uygulamaya sizlere de bu sayfada sahip olabilirsiniz.
Grafik Kalitesi: Kullanımı kolay açık ve net bir arayüze sahip olan bir yer korku ses uygulanmasını barındırmaktadır.
Android Sürüm: Android 3.0 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-01-2017, 10:39
Android Gerçek Davul Ücretsiz : Bateri Uygulaması Apk indir
Gerçek Davul Ücretsiz : Bateri Uygulaması Full Apk indir
Uygulama Bilgisi: Bateri kullanmak isteyen müzik severler için tasarlanmış olan bateride kizil davul gibi daha birçok mesleğinin birebir olarak sesini sizlere vermeyi başarmış oldukça üst düzey bir müzik uygulaması ile başbaşa bırakıyoruz.
Grafik Kalitesi: Gerçek bir bateri görünümünün uygulama platformu üzerinde bizzat tasarlanmış olduğunu gördüğümüz bu uygulamayla sizlerde mobil versiyonlar aracılığıyla tasarlanmış bir batteri deneyim şansını yakalayabileceksiniz.
Ses Kalitesi: Bateri müzik ses efektlerinin birebir olarak kullanıcıya hitap etmeyi başarabildiği oldukça üst düzey bir müzik uygulamasıdır.
Android Sürüm: Android 2.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0